Geros kloties, „Pušynėlio“ priešmokyklinukai!

Birželio 30 d. darželio (Miglos g. 53) priešmokyklinukai šventinėje pramogoje „Švenčiame kartu“ simboliškai atsisveikino su darželiu. simbolinę išleistuvių pramogą vaikams suorganizavo PU mokytoja Daiva. Vaikai pasakojo savo prisiminimus, apibendrino ko darželyje išmoko, vardino ko pasiilgs. Taip pat prisiminė programos „Zipio draugai“ patarimus, pasiūlymus, kaip susirasti mokykloje draugų. Vaikai džiaugėsi, kad po karantino atšaukimo vėl gali žaisti ir pabūti kartu. Prie išleistuvių pramogos prisijungė ir grupės tėveliai, kurie gėlėmis ir šiltu žodžiu padėkojo darželio kolektyvui už nuoširdų bendradarbiavimą, kaip draugystės ir atminimo simbolį padovanojo darželiui obels sodinuką. Kasmetinis obelaitės sodinimas į Obelų sodelį priešmokyklinukų išleistuvių proga jau tapo gražia mūsų darželio tradicija.

Linkime mūsų ugdytiniams linksmos vasaros ir sėkmės mokykloje!

Įrašas paskelbtas temoje be kategorijos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.