Kūrybinės dirbtuvės, skirtos Tarptautinei dienai be plastikinių maišelių paminėti

Liepos 3-ioji paskelbta Tarptautine diena be plastikinių maišelių. Ši diena skirta skatinti vartotojų sąmoningumą dėl plastikinių maišelių naudojimo.

Plastikiniai maišeliai suyra tik per 100 – 500 metų, žala gamtai neatkuriama. Tarptautinės dienos iniciatoriai ragina nors vieną dieną rinktis popierinius maišelius vietoje plastikinių, o dar geriau įprasti neštis savo apsipirkimo maišus į prekybos centrus, pasisiūti medžiaginių maišelių, išsiugdyti gerą įprotį ir pratinti prie jo savo vaikus, kad išsaugotume švarią aplinką.

Liepos 2 d. darželyje vyko kūrybinės dirbtuvės „Pasigamink maišelį“. Kiekvienas vaikas su mokytojų pagalba pasigamino popierinį maišelį. Maišelius vaikai gamino iš anksčiau pieštų piešinių, nebenaudojamo popieriaus atraižų, puošė pasirinktomis dailės priemonėmis. Gamindamiesi popierinius maišelius vaikai su mokytojomis aiškinosi kaip svarbu kiekvienam, net ir mažiausiam, prisidėti prie mūsų aplinkos saugojimo, sužinojo, kad puoselėdami aplinką, panaudodami antrines žaliavas savo reikmėms, padedame planetai išsaugoti medžius, grynesnį orą , prisidedame prie taršos prevencijos.