Kūrybinių dirbtuvių rezultatas – koliažų paroda „Muzikinės gamtos šypsenos“

Spalio 1-5 d. darželyje šurmuliavo Koliažų iš gamtinės medžiagos kūrybinės dirbtuvės,  skirtos Pasaulinei natūralios aplinkos dienai, Šypsenos ir Muzikos dienų paminėjimui. Ši veikla organizuota vykdant Visuomenės aplinkosauginio švietimo projektą „Mes – gamtai, gamta – mums“, finansuojamą iš Vilniaus miesto savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo 2021 metų specialiosios programos lėšų. Veiklos tikslas – skatinti dalyvių iniciatyvumą ir kūrybiškumą, racionalų gamtos resursų naudojimą, tobulinti vaikų pažinimo ir meninę kompetencijas organizuojant parodas.

Darželio ugdytiniai kartu su mokytojomis, skambant muzikai kūrė smagias šypsenas iš lapų, kankorėžių, kaštonų, pagaliukų ir kitos gamtinės medžiagos. Su vaikais buvo kalbama kaip svarbu tausoti gamtos dovanas, nešvaistyti maisto, puoselėti ir puošti savo aplinką kūrybiškai panaudojant tai ką turime šalia, „po ranka“.

Pasigrožėkite vaikų kūrybiniais darbais!