Mokestis už darželį

Mokestis už vaiko išlaikymą ikimokyklinėje įstaigoje

Mokestį už vaiko išlaikymą būtina sumokėti iki einamojo mėnesio 25 dienos, o kvitą pristatyti auklėtojai dėl tikslios datos atžymėjimo apie įmokėjimą.

Nustatytas vienos dienos vaiko išlaikymas (kai įstaigoje trys maitinimai per dieną):
–    lopšelio grupėse 2,20 Eur
–    darželio grupėse 2,5o Eur

Nustatytas vienos dienos vaiko išlaikymas (kai įstaigoje keturi maitinimai per dieną):
–    lopšelio grupėse 2,50 Eur
–    darželio grupėse 2,80 Eur

Nustatytas vienos dienos vaiko išlaikymas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse, kai vaikas ugdomas ne ilgiau nei  valandas:

–    lopšelio grupėse 1,70 Eur
–    darželio grupėse 1,9 Eur

Nustatytas 1,0 Eur mokestis visoms šeimoms ir 0,59 Eur mokestis socialiai remtinoms šeimoms už kiekvieną mėnesio dieną:

• ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaiko ugdymo reikmėms tenkinti ir darbuotojų darbo apmokėjimui;
  • priešmokyklinio amžiaus vaikų bendrojo ugdymo mokyklose ugdymo reikmėms tenkinti, maisto gaminimo išlaidoms ir darbuotojų darbo apmokėjimui, kai vaikai lanko įstaigą ilgiau kaip 4 valandas.

Mokestis mokamas už kiekvieną lankytą ir be pateisinamos priežasties praleistą dieną.

Pagrindas: Vilniaus miesto savivldybės tarybos 2019 m. gruodžio 4 d. sprendimas Nr. 1-305

DĖMESIO! INFORMACIJA DĖL MOKĖJIMO UŽ DARŽELĮ

Gerbiami tėveliai, norėdami nuo kito mėnesio gauti sąskaitas už vaiko ugdymą el. paštu, turite prisijungti prie sistemos www.svietimas.vilnius.ltIkimokyklinis ugdymas – Mano darželis – Sąskaitos ir išreikšdami savo sutikimą gauti sąskaitas el. paštu pažymėti varnelę skiltyje – Gauti sąskaitas el. paštu. Atkreipiame dėmesį, kad el. sąskaitos bus gaunamos tik tuo atveju, jei Tėvai (Globėjai) prisijungs prie sistemos ir pažymės varnelę.

Taip pat pažymime, kad el. sąskaitos bus siunčiamos sistemoje nurodytais kontaktais, todėl prašome prisijungti www.svietimas.vilnius.lt puslapyje ir patikrinti ar nurodyti kontaktiniai adresai nėra pasikeitę. Jei duomenys pasikeitė, reikia juos atnaujinti www.svietimas.vilnius.ltIkimokyklinis ugdymas – Mano darželis – Lankantys įstaigas vaikai – Paspausti ant vaiko vardo, pavardės – Ties Tėvo(Globėjo) ID numeriu paspausti piktogramą.