Parodos-konkurso „Aš ir tu, kuriame knygelę kartu“ finalas

Vilniaus lopšelis-darželis „Pušynėlis“ auklėtojos Liudos Samčiukevičiūtės iniciatyva organizavo konkursą-parodą „Aš ir tu, kuriame knygelę kartu„. Nors karantinas ir ekstremali situacija šalyje pakoregavo mūsų planus ir konkurso-parodos eigą, bet džiaugiamės, kad paroda buvo eksponuota Karoliniškių bibliotekoje, konkursas įvyko!

Bibliotekos vaikų skyriuje eksponuojama Vilniaus m. ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtinių kūrybinių darbų paroda, kurioje galima pamatyti vaikų sukurtas knygutes. Kviečiame susipažinti su darbeliais 🙂

Posted by Karoliniškių biblioteka on 2020 m. rugpjūčio 31 d., pirmadienis

Dėkojame visiems dalyviams už vaikų kūrybiškumo ir estetinio suvokimo per kalbinę, vizualinę raišką ugdymą, skatinant domėjimąsi knyga ir skaitymu, puoselėjant įstaigų bendruomenės narių bendravimą ir bendradarbiavimą!

Sveikiname nominacijų nugalėtojus:

Nominacijoje už spalvingumą ir estetiškumą – knygelė „Gražių raidžių knyga“. Vilniaus lopšelis-darželis „Rūta“. Pedagogė Danguolė Repčienė

Nominacijoje už temos aktualumą – knygelė „Vitaminuko Tuko draugai“. Vilniaus lopšelis-darželis „Rūta“. Pedagogė Aida Kaunienė.

Nominacijoje už geriausią turinį – knygelė „Mašina Benas“. Vilniaus lopšelis-darželis „Rūta“. Pedagogė Rasa Rastenienė.

Nominacijoje už originalumą – knygelė „Raudonkepuraitė“. Vilniaus lopšelis-darželis „Vėtrungė“. Pedagogė Ilona Masevič

Nominacijoje už praktiškumą – knygelė „Prisilietimų knygelė“. Vilniaus lopšelis-darželis „Pilaitukas“. Pedagogės Laura Pakaušytė ir Irma Pupienienė.

Nominacijoje už didžiausią vaikų indėlį kuriant knygelę – knygelė „Sviedinuko kelionė“. Vilniaus lopšelis-darželis „Rytas“. Pedagogės Agnė Makauskienė ir Rima Momeniškytė.

Nominacijoje už originaliausią dizainą – knygelė „Emocijos“. Vilniaus lopšelis-darželis „Pušynėlis“. Pedagogė Liuda Samčiukevičiūtė.

Nominacijoje už įdomiausią knygos viršelį – knygelė „Margirio laivelis“. Vilniaus lopšelis-darželis „Pušynėlis“. Pedagogė Liuda Samčiukevičiūtė.

Įrašas paskelbtas temoje be kategorijos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.