RESPUBLIKINĖ IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ NUOTRAUKŲ PARODA „ŠARMOTA TĖVIŠKĖLĖ“

Kviečiame aplankyti kūrybinių darbų nuotraukų parodą „Šarmota tėviškėlė“. Paroda eksponuojama UAB „Vilniaus vandenys“ adresu Savanorių pr. 212, Vilnius.

Parodos organizatorius: Vilniaus lopšelis-darželis ,,Pušynėlis‘‘

Partneris: UAB ,,Vilniaus vandenys‘‘

Parodą inicijavo: Vilniaus lopšelio-darželio ,,Pušynėlis“ IU mokytojos Ingrida Šalc ir Diana Poklikajevienė

Parodos tikslas – tobulinti vaikų meninę kompetencijas, skatinti kūrybiškumą ir pilietiškumą, kuriant paveikslus, atskleidžiant žiemos grožį Lietuvoje.

Parodos dalyviai: Vilniaus lopšelis-darželis ,,Pušynėlis, ‚,Kauno Vaišvydos mokykla, Telšių lopšelis-darželis ,,Saulutė“, Vilniaus lopšelis-darželis ,,Liepsnelė“, Vilniaus lopšelis-darželis ,,Medynėlis“, Klaipėdos m. lopšelis-darželis ,,Dobiliukas“, Klaipėdos m. lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas“, Vilniaus lopšelis-darželis ,,Krivūlė‘‘, Vilniaus Vitliaus licėjus, Vilniaus lopšelis-darželis “Vaidilutė”, Radviliškio lopšelis-darželis ,,Žvaigždutė“, Ignalinos „Šaltinėlio“ mokykla, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Vilniaus lopšelis – darželis ,,Rytas“, Vilniaus r. Skaidiškių mokykla-darželis, Kauno Šančių lopšelis darželis, Kauno mokykla-darželis „Šviesa“, Kretingos raj. ,,Kurmaičių“ pradinė mokykla,  Šiaulių lopšelis-darželis ,,Kregždutė“, Palangos sanatorinė mokykla, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla, Skuodo vaikų lopšelis-darželis, Šiaulių P. Avižonio ugdymo centras, Klaipėdos lopšelis-darželis ,,Puriena“, Vilniaus Salininkų lopšelis – darželis, Vilniaus lopšelis-darželis „Pumpurėlis“, Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Nykštukas“, Vaduvos darželis-mokykla, Vilniaus lopšelis-darželis ,,Eglutė“, Klaipėdos lopšelis – darželis ,,Papartėlis“, Raseinių lopšelis – darželis „Liepaitė“, Vilniaus lopšelis – darželis “Pasaka”, Všį ,,Mūsų kiemelis“, Vilniaus raj. Riešės vaikų darželis, Vilniaus lopšelis darželis ,,Pipiras“, Vilniaus l/d. ,,Krivūlė“, „Ryto“ progimnazija, Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko mokykla-daugiafunkcis centras skyrius „Pušaitė“, Radviliškio lopšelis darželis ,,Eglutė“, Vilniaus lopšelis-darželis „Bangelė“, Vilniaus lopšelis darželis ,,Rytas“, Vilniaus lopšelis darželis ,,Žilvinėlis“, Ruklos J. Stanislausko m-d c. sk. „Pušaitė“