RESPUBLIKINĖ IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA „RAMUNĖLĖS VITRAŽAI“

Paroda eksponuojama Vilniaus lopšelio-darželio „Pušynėlis“ kieme (adresu Miglos g. 53) 2020 m. rugsėjo mėnesį. Kviečiame aplankyti!

Paroda organizuojama vykdant Visuomenės aplinkosauginio švietimo projektą „Mes – gamtai, gamta – mums“, finansuojamą iš Vilniaus miesto savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo 2020 metų specialiosios programos lėšų.

Parodos organizatorius: Vilniaus lopšelis-darželis „Pušynėlis“

Parodos iniciatorius: Diana Poklikajevienė, Vilniaus l/d „Pušynėlis“ IU mokytoja

Parodos tikslas – tobulinti vaikų gamtamokslinę ir meninę kompetencijas, skatinant kūrybiškumą ir racionalų gamtos resursų naudojimą.  Įtraukti vaikus, jų tėvus, pedagogus į aktyvią kūrybinę veiklą, kuriant, gaminant augalų paveikslus, atskleidžiant vasaros augmenijos grožį.

Parodos uždaviniai:

• Sudaryti sąlygas patirti kūrybos ir saviraiškos džiaugsmą išradingai, savitai kuriant augalų paveikslus, naudojant įprastas ir netradicines medžiagas bei priemoneS.
  • Skatinti tėvus ir pedagogus įsitraukti kartu su vaikais į kūrybinės saviraiškos procesą, kartu domėtis menine tautine kultūra.
  • Plėtoti ir puoselėti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų ir jų bendruomenių bendravimą ir bendradarbiavimą, gerosios patirties sklaidą.

Parodos dalyviai: ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų ugdytiniai, jų tėvai ir pedagogai iš Vilniaus, Ukmergės, Klaipėdos, Kauno.