SVEIKINAME VILNIŲ SU 699-UOJU GIMTADIENIU!

Sausio 25 d. švenčiame Vilniaus gimtadienį!

Darželio (Miglos g. 53) šventę organizavo Žiniukė ir Nežiniukė – mokytojos Diana ir Ingrida. Vaikai pagilino žinias apie gimtąjį miestą viktorinoje apie Vilnių, varžėsi įvairiose estafetėse, minė mįsles, statė Gedimino kalną iš sniego, spalvino jį ryškiausiomis spalvomis, tiesė ilgiausią Vilniaus upę, mėtė kamuoliukus su lig televizijos bokštu ir dar visaip smagiai pramogavo.  Ir žinoma – kaip gi gimtadienis be dainų, balionų ir tortų!

Darželyje (A.Mickevičiaus g. 21) vaikams pramogas organizavo mokytoja Liuda. Vaikai klausėsi legendos apie Vilniaus įkūrimą, išbandė savo stiprumą traukdami virvę, rungtyniavo, kas greičiau surinks savo spalvos kamuoliukus, dėliojo iš kamštelių Vilniaus pavadinimą, Gedimino pilį, šoko ir dainavo.

Vilniaus gimtadienio proga vaikai kūrė pačius gražiausius tortus ir surengė savo piešinių parodą!