Kūrybinė veiksmo savaitė „DARNI MUZIKA 2022“

Spalio 24 d. minima Tarptautinė klimato kaitos diena. Minėdami šią dieną organizavome Šalies ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų kūrybinio veiksmo savaitę „Darni muzika 2022“. Renginys organizuotas vykdant Visuomenės aplinkosauginio švietimo projektą „Mes – gamtai, gamta – mums“, finansuojamą iš Vilniaus miesto savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo 2022 metų specialiosios programos lėšų.

Savaitę iki Klimato kaitos dienos projekto dalyviai įgyvendino kūrybinio veiksmo savaitės veiklas: darželio vidaus ar lauko aplinkoje sukurtose muzikos instrumentų dirbtuvėse konstravo, kūrė įvairius muzikos instrumentus panaudojant antrines žaliavas, laisvai pasirinkdami muzikos instrumentų konstravimo būdus, jų dydį, tipą. Pritariant sukurtais instrumentais atliko pasirinktus muzikos kūrinius ir pasidalino patirtimi su mumis.

Projekte sudalyvavo 9 Vilniaus ugdymo įstaigų bendruomenės. Dėkojame visiems „Darni muzika 2022“ dalyviams!