KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA „DARŽO KALIAUSĖ“

Retai kur išvysi kaliausę, besitabaluojančią žvangančių skardinių rankomis ar kojomis, nebent atokioje pamiškėje, saugančią paskutinius bulvių likučius. Šiandien ji tapo daugiau dekoratyviu daržo akcentu. Kviečiame prisiminti jos tikrąją paskirtį ir apsilankyti Vilniaus miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų kūrybinių darbų parodoje „Daržo kaliausė“. Paroda eksponuojama Vilniaus lopšelyje-darželyje „Pušynėlis“ kieme, adresu Miglos g. 53, Vilnius.

Parodos tikslas – tobulinti vaikų aplinkosauginę ir meninę kompetencijas, skatinant kūrybišką ir racionalų gamtos resursų naudojimą.  Įtraukti vaikus, jų tėvus, pedagogus į aktyvią kūrybinę veiklą, kuriant, gaminant kūrybinius darbus, formuojant aplinkosaugines nuostatas.

Parodos iniciatoriai: Vilniaus lopšelio-darželio „Pušynėlis“ mokytojos Diana Poklikajevienė ir Ingrida Šalc.