Kviečiame aplankyti parodą „Augalų istorijos: „Augalai saugo ir moko“

Kviečiame apsilankyti Vilniaus lopšelio-darželio „Pušynėlis“ organizuojamoje parodoje „Augalų istorijos: augalai saugo ir moko“ Kirtimų kultūros centre. Paroda organizuojama vykdant Visuomenės aplinkosauginio švietimo projektą „Mes – gamtai, gamta – mums“, finansuojamą iš Vilniaus miesto savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo 2019 metų specialiosios programos lėšų.

Partneriai: Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio ir transporto departamento Miesto tvarkymo ir aplinkos apsaugos skyrius, Kirtimų kultūros centras.

Parodos tikslas – ugdyti vaikų aplinkos pažinimo ir meninę kompetencijas, suteikiant galimybę patirti kūrybos džiaugsmą, skatinant savitai išreikšti turimą patirtį apie vaistinius augalus meninės ir kalbinės raiškos priemonėmis.

Parodos dalyviai: ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų ugdytiniai su pedagogais iš Vilniaus, Jonavos, Raseinių, Kauno, Kelmės, Radviliškio, Dembavos.