Edukacinis pažintinis žygis „Pažįstam ir globojame gamtą visais metų laikais. Ruduo“ – Karoliniškių kraštovaizdžio draustinio Žvėryno taku.

Šiandien darželio (Miglos g. 53) priešmokyklinukai su mokytojomis keliavo į edukacinį pažintinį žygį „Pažįstam ir globojame gamtą visais metų laikais. Ruduo“ – Karoliniškių kraštovaizdžio draustinio Žvėryno taku. Veikla organizuota vykdant Visuomenės aplinkosauginio švietimo projektą „Mes – gamtai, gamta – mums 2023“/“Draugauju su gamta“, finansuojamą iš Vilniaus miesto savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo 2023 metų specialiosios programos lėšų.

Vaikai prisiminė žinias apie saugų elgesį gamtoje, tyrinėjo gamtos objektus, ugdėsi aplinkai draugiškas vertybines nuostatas, džiaugėsi ir mėgavosi nuostabia draustinio gamta.