METODINĖ-PRAKTINĖ KONFERENCIJA „METODINIŲ PRIEMONIŲ RENGIMAS IR JŲ PANAUDOJIMAS UGDANT VAIKŲ APLINKOSAUGINES, GAMTAMOKSLINES KOMPETENCIJAS“

Lapkričio 15 d. Vilniaus lopšelyje-darželyje „Pušynėlis“ vyko Vilniaus miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų metodinė-praktinė konferencija „Metodinių priemonių rengimas ir jų panaudojimas ugdant vaikų aplinkosaugines, gamtamokslines kompetencijas“. Konferencija organizuota įgyvendinant visuomenės aplinkosauginio švietimo projektą „Mes – gamtai, gamta – mums 2023“/„Draugauju su gamta“, kuris finansuojamas iš Vilniaus miesto savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo 2023 metų specialiosios programos lėšų.

Konferencijoje dalyvavo 29 dalyviai, pristatyta 9 žodiniai ir 6 stendiniai pranešimai.

Dėkojame pranešėjams už pasidalinimą gerąja patirtimi ir įdomiomis idėjomis!