Nuotraukų paroda „Vilniaus langai į gamtą“

Kviečiame aplankyti Vilniaus miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų nuotraukų parodą „Vilniaus langai į gamtą“. Paroda eksponuojama Vilniaus lopšelio-darželio „Pušynėlis“ (A.Mickevičiaus g. 21) lauko teritorijoje. Paroda organizuojama vykdant Visuomenės aplinkosauginio švietimo projektą „Mes – gamtai, gamta – mums“, finansuojamą iš Vilniaus miesto savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo 2020 metų specialiosios programos lėšų.

Parodos tikslas – pažinti Vilniaus gamtą miesto gamtinėse teritorijose, skatinti atskleisti Vilniaus miesto gamtos grožį bei įvairovę ir jį populiarinti

Parodos iniciatorius  – Diana Poklikajevienė, Vilniaus lopšelio-darželio „Pušynėlis“ vyr. IU mokytoja. Parodos organizatorius – Vilniaus lopšelis-darželis „Pušynėlis“