Pažintinis žygis Karoliniškių kraštovaizdžio draustinio Žvėryno taku

Birželio mėn. darželio (Miglos g. 53) priešmokyklinukai kartu su mokytoja Daiva vyko į pažintinį žygį Žvėryno taku, kuris priklauso Karoliniškių kraštovaizdžio draustiniui. Pažintinis žygis organizuotas vykdant Visuomenės aplinkosauginio švietimo projektą „Mes – gamtai, gamta – mums“, finansuojamą iš Vilniaus miesto savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo 2021 metų specialiosios programos lėšų.

Organizuodami pažintinius žygius siekiame ugdyti vaikų atvirumą ir jautrumą gamtai, supančiai aplinkai, suteikti vaikams žinių apie gamtą, ekologiją, aplinkosaugą, mokantis pažinti Vilniaus gamtą miesto gamtinėse teritorijose.

Pažintinio žygio metu vaikai įtvirtino žinias apie pažįstamus medžius, stebėjo juos natūralioje aplinkoje, vardino jų pavadinimus, džiaugėsi vasaros žaluma. Kartu su mokytoja prisiminė kaip turime elgtis miške – neliesti nepažįstamų augalų, netrikdyti gyvūnų, nelaužyti ir kitaip nežaloti medžių, nešiukšlinti, o radus šiukšlę – išmesti ją į tam skirtą vietą